אודות בנימין

10 הדיברות של בנימין:

כבוד והדדיות

אנו בונים יחסי כבוד והדדיות עם שותפים ועמיתים, עבורנו, זו הדרך היחידה להצלחה.

נאמנות, נאמנות, נאמנות

הערך שחרטנו על דגלנו כחברה; אנו מחויבים למה שאנו עושים, לשותפים שלנו ולכל אדם שמקיים עמנו תקשורת עסקית.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

הפרטים הקטנים הם שעושים את העבודה הגדולה ומובילים לתוצאה העיקרית. לכן, כל פרט ראוי לתשומת לב.

שיתוף, שיתוף, שיתוף

אצלנו אין "משקיעים", אלא רק שותפים לדרך. מסיבה זו, אנו תמיד משתפים את הידע, הניסיון והכישורים שלנו באופן שווה עם כל השותפים ופועלים בשקיפות והדדיות לאורך כל הדרך.

מכל מלמדי השכלתי

כל שותף או קולגה, כל חבר צוות או מכר בדרך יכול לתרום את הידע שלו, הדעות שלו והערכים שלו. אנו מעודדים שיח וסיעור מוחין שמוסיפים תועלת יקרה מפז לתוצאה הסופית.

בונים אסטרטגיה ארוכת טווח

אנו יוצרים אסטרטגיה חדשנית, מוקפדת ומתוכננת לטווח הארוך, ומקיימים אותה בהתמדה בצעדים טקטיים יומיומיים.

1+1=11

כוחנו באחדותנו; כאשר האנשים הנכונים נפגשים ומשתלבים הערכים שלהם, סך החלקים של השלם אינו מכני, אלא משמעותי הרבה יותר.

נמצאים בצמיחה מתמדת

אנו שואפים תמיד לגדול יחד, לכן משלבים את המקצועיות והניסיון שלנו לצד חדשנות, יזמות ויצירתיות רבה כדי להבטיח צמיחה מתמדת.

עלות ← תועלת

זהו העיקרון המנחה אותנו עוד מיום הקמת "בנימין". עבורנו, ״יקר״ ו-״זול״ הן מילות התניה. אנו חושבים קודם כל על התועלת והערך שנקבל מכל צעד, השקעה או רכישה, ויודעים שכאשר המוצר נכון, העלות היא נכונה.

הכרת הטוב

אנו פועלים כדי להיות תמיד בהכרת הטוב. לנגד עינינו נשים תמיד את ערך עשיית הדבר הנכון, עבודה ביושרה ובשיתוף פעולה, ונהיה בהוקרת תודה אמיתית על כל רגע בו אנו מצליחים לממש את החזון הזה עם השותפים שלנו לדרך.

סיפורה של משפחת ביניאשווילי

שורשיו של גבריאל ביניאשווילי, המייסד והבעלים של חברת ההשקעות "בנימין", נטועים עמוק בגאורגיה, משום שרוב אבותיו בדורות שלפניו חיו בעיירה סח'רה, אשר באזור אימרתי, במהלך שנות ה-80' וה-90' של המאה הקודמת (1800).

כאשר היה בן שנה בלבד, עבר גבריאל עם משפחתו לארץ ישראל, אך למרות זאת נותרו בליבו האהבה העצומה והערכים של גאורגיה עליהם גדל, אשר המשיכו להיות מטופחים על ידי הוריו בחיי היומיום. הקשר למורשת נטוע עמוק בו, גם בשל התפקידים הבולטים ששימשו אבותיו בקהילה היהודית הגאורגית לאורך השנים.

סבו של גבריאל, אליהו ביניאשווילי, ודודיו, הרב שפתי ביניאשווילי והרב אברהם ביניאשווילי, נכללו כולם בין 100 יהודי גאורגיה הנכבדים והחשובים ביותר. הרב שפתי כיהן כרבה של העיירה סח'רה, ואילו הרב אברהם מילא את תפקידי המוהל והשוחט של הקהילה כולה. אליהו ביניאשוילי סיפק הדרכה והנהגה רוחנית.

גם לאחר חזרתה של המשפחה לארץ, כאשר התיישבו בערים נתניה, נהריה ובאר שבע, המשיכו בני ביניאשווילי את המורשת הזו. תחת הנהגתם של אליהו ושמשון ביניאשוילי (קרוב משפחה נוסף), הם הקימו מקדשים כדי לכבד את הדרך של אבותיהם ולהבטיח את המשכיותה.

בהשראת המורשת העשירה הזו ובזכות זיכרונותיו החמים, גבריאל מרגיש חיבור חזק לגאורגיה עד היום, ובחר למקד שם את פעילות ההשקעה המשמעותית שלו ושל החברה.

אנו מתגאים בעבר עשיר של מעל שני עשורים עם ניסיון מגוון בהשקעות, בניהול נכסים, אירוח, פיתוח וקמעונאות. אנו פרושים בנציגויות בישראל, אירופה (איטליה, פורטוגל וספרד), גאורגיה והמזרח התיכון, איחוד האמירויות וסין. השותפים שלנו לקחו חלק בתפקיד מפתח, הפגינו מסירות ויכולת אנליטית. כך, מתאפשר לנו לחזות משברים פוטנציאליים ולהכין באופן יזום תהליכים שיפחיתו סיכונים ויבטיחו הצלחה גדולה לצד חישוב תשואה גבוהה.

אנו בונים השקעות רווחיות ושקופות מתוך ידע ונסיון ומטפחים צמיחה. מחקר נתונים מעמיק מדרבן את הצוות שלנו לנווט בשווקים ולהבטיח תשואה אופטימלית עבורנו.
אנו מחויבים לשמור על כל אגורה מההשקעה שלכם ולייצר החזר הון. המומחיות הפיננסית שלנו משתרעת מעבר לניהול גרידא; אנו שומרים על הרווחה הפיננסית של כולנו ומנווטים בשוק במומחיות כדי להבטיח שגשוג וטיפוח ההשקעות. עם הבנה חדה של הדינמיקה בשוק ותשומת לב מתמדת על המגמות המשתנות, אנו פועלים כדי להבטיח לא רק ביטחון פיננסי, אלא גם צמיחה מיטבית עבור השותפים שלנו.

פתיחות מלאה היא הקו המנחה אותנו. אנו פועלים בשקיפות, חולקים בגלוי את כל המידע עם השותפים שלנו ומספקים את כל הכלים הדרושים. כך, אנו דואגים לטפח אמון לצד קבלת החלטות בטוחות ומושכלות. אנו נותנים עדיפות לתקשורת פתוחה, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמון ויושרה בכל צעד.

אנו מעצימים את הפוטנציאל החבוי בכל רעיון, מגשרים בין שאיפות למציאות, ופועלים מתוך חזון יצירתי וחדשני. שתפו איתנו פעולה וננווט יחד את המסע מחלום להצלחה גלובלית.

כשאתם הופכים לשותפים שלנו, אתם לא רק מצטרפים לצוות; אתם הופכים לחלק ממשפחה. אנו עומדים לצידכם בכל שלב ומציעים תמיכה והכוונה לאורך כל המסע. זהו לא רק קשר עסקי; זו שותפות הוליסטית, שבה מטרות משותפות והצלחה הדדית שלובים זה בזה. אנו מאמינים בכוחו של שיתוף פעולה, ואנו מחויבים לעזור לכם למצות את מלוא הפוטנציאל.

הצוות שלנו

Member 1 Member 2

ג׳ורג׳י מורג'יקנלי, מנכ"ל

ג׳ורג׳י נושא למעלה מעשור של מומחיות בתחום האירוח, עם רזומה עשיר של מותגים ידועים כמו Starwood, IHG ו-Marriott, ששזור בשווקים מגוונים, כולל המזרח התיכון וגיאורגיה. ג׳ורג׳י טיפס בסולם הדרגות משלב התחלתי לתפקידי מנהיגות, בהצלחה מתמשכת. מיומן בניהול סיכונים והנעת צמיחה מתמדת, ג׳ורג׳י הוביל פרויקטים רבים של פיתוח בקנה מידה גדול והשיג מימון ממוסדות מגוונים ב-3 השנים האחרונות. הניסיון הייחודי שלו, כישוריו האנליטיים החזקים וההבנה העמוקה של שווקים מבוססים ומתפתחים, הופכים אותו לנכס יקר ערך במימוש החזון שלנו כשותפים לדרך.

קרא עוד

נטיה צ'ומבורידזה, סמנכ״לית

בעלת מומחיות נרחבת במגזר הפיננסי של גאורגיה, ועברה כהונה משמעותית ב-TBC BANK. עם למעלה מעשור של פיקוח מוצלח על מספר סניפים, היא צלחה בעקביות את היעדים העסקיים שהציבה, הודות למנהיגות יוצאת הדופן שלה ויכולת אסטרטגית. תפקידה המרכזי כרוך בניווט פעולות חשובות אשר מגדירות ומבטיחות את הצלחת החברה ורווחיותה. כמו כן, נטיה עומדת בראש טיפוח הצוות שהינו בעל מוטיבציה המותאמת לערכים שיתופיים, ומממשת סביבה שבה אנשים משגשגים בשיתוף פעולה.

קרא עוד

חברת בנימין: פיתוח שוטף למשקיעים ולקרנות

חברת בנימין עוסקת באופן פעיל במספר תהליכי פיתוח מתמשכים המועילים הן למשקיעים והן לקרנות. מחויבות זו לחדשנות ולקדמה מעמידה אותנו כנקודת ציון חשובה עבור משקיעים ויזמים.

להלן כמה דגשים מהפרויקטים של הפיתוח המתמשך שלנו

Global Expansion
Global Expansion icon
Global Expansion icon

התרחבות גלובלית

אנו מרחיבים את הטווח הגיאוגרפי שלנו כדי לגשת לשווקים חדשים, לזהות הזדמנויות השקעה מבטיחות ולהתחבר למגוון רחב יותר של משקיעים. כיוצא בזאת, אנו פועלים להקמת שותפויות עם חברות השקעות מקומיות והשתתפות בוועידות השקעות בינלאומיות.

New Investment Products
New Investment icon
New Investment icon

פרויקטים חדשים

אנו מגוונים ללא הרף את תיק ההשקעות שלנו, כדי לתת מנעד רחב יותר של פרויקטים לפי העדפות המשקיעים ורמות הסיכונים. מגוון זה כולל בחינת סוגי נכסים חדשים, אסטרטגיות השקעה אלטרנטיביות וקרנות השקעה נושאיות.

Our Impact
Our Impact icon
Our Impact icon

השפעה ויציבות היוזמות שלנו

אנו מחויבים להשקעה אחראית ולעולם ירוק יותר, ולכן משלבים גורמי ESG (סביבה, חברה וממשל) ומשתפים פעולה באופן פעיל עם יוזמת ה-UN Global Compact. היוזמות שלנו כוללות פיתוח בר קיימא, תמיכה לעסקים ירוקים ושותפויות עם ארגונים לא ממשלתיים וסוכנויות ממשלתיות. בנוסף, אנו פועלים בתחומי שיקום יערות וסביבה ירוקה, תוך שילוב מלא של 10 העקרונות והיעדים ברי קיימא של ה-UN Global Compact. זה תורם לעתיד בטוח, בריא ובהיר יותר לכולם.

Crossroad for Investors
Crossroad for Investors icon
Crossroad for Investors icon

צומת דרכים למשקיעים ויזמים

אנו אוהבים ליצור חיבורים יעילים וערכיים ולכן פועלים כדי לחבר בין משקיעים ליזמים; אנו מספקים משאבים משמעותיים ותמיכה לסטארטאפים בעלי פוטנציאל גבוה. הדבר בא לידי ביטוי באירוח אירועי רשת, ארגון תוכניות מנטורינג והצעת שירותי ניתוחי השקעות ובדיקת נאותות.

על ידי מעקב פעיל אחר תוכניות הפיתוח, חברת בנימין שואפת לספק למשקיעים ולשותפיה יתרון תחרותי בנוף ההשקעות המתפתח ללא הרף. אנו מחויבים לשיפור מתמיד של השירותים שלנו וליצירת פלטפורמה המטפחת שיתוף פעולה, חדשנות, יצירתיות והצלחת השקעות לטווח ארוך.

אנו ממליצים לכם לפנות אלינו אופן ישיר על מנת ללמוד עוד על ההתפתחויות השוטפות שלנו ולחקור את הדרכים השונות שבהן חברת בנימין יכולה לשתף אתכם פעולה כדי להגיע אל יעדי ההשקעה הרצויים.