שאלות ותשובות

שאלות ותשובות על בינימין

הקרן שלנו מכוונת לתשואות של 9%-15%, אך החזר חישוב התשואה שמותאם אישית, תלוי במספר גורמים: סוג ההשקעה (מניות, אג"ח, נדל"ן), נפח, תקופת נעילה ורמת הסיכון בפרויקט. אנו לא מציעים תשובות כלליות – נדון ביעדים שלכם ונתפור לכם אסטרטגיית השקעה. קבעו פגישת ייעוץ עוד היום.

למרות שאיננו יכולים לחזות כל תוצאה, הניתוח הממוקד והמסירות הבלתי מעורערת שלנו מאפשרים לנו להפחית סיכונים ביעילות. אנו שומרים על מעקב צמוד אחר השוק ומצמצמים את ההשפעות השליליות באמצעות ניטור קפדני ואמצעים יזומים.

הערך המנחה אותנו הוא שיתוף פעולה מלא, כולם עבור כולם, לכן, דיבידנדים מחולקים בחוכמה בהתבסס על העדפות ומטרות אישיות. אנו מציעים גמישות מוחלטת בגישה שלנו ומתאימים המלצות על מנת להבטיח רווחה כלכלית. המחויבות שלנו טמונה באופן בו אנו מדריכים את המשקיעים לאורך שבילים רווחיים ולתוצאות הטובות ביותר, תוך מתן מענה לצרכים ולשאיפות הייחודיות שלהם.

הקרן מכוונת בעיקר למגזרי נדל"ן, אירוח מודרני והיברידי, אנרגיה מתחדשת, טכנולוגיה, חקלאות ושירותי בריאות. בנוסף, אנו עוקבים באופן רציף אחר צרכי השוק והסיכויים שלו, כדי לזהות הזדמנויות השקעה נוספות.

פילוסופיית ההשקעה של הקרן היא פשוטה: כל אגורה משמעותית ונשמרת היטב, תוך כדי שאנו מוצאים הנאה רבה בדרך שלנו. אנו שואפים להצלחות ארוכות טווח מועילות והדדיות תוך מתן עדיפות לרווחה כלכלית. הגישה שלנו כוללת השקעה תוך מחויבות להשגת הצלחה, בדרך מהנה.

בבנימין, אנו נותנים עדיפות להשפעות החיוביות של גורמים סביבתיים, חברתיים וממשל (ESG) גלובליים. אנו שותפים פעילים ב-UN Global Compact, מקדישים משאבים להתמודדות עם אתגרים גלובליים ותורמים להעצמת הסביבה. אנו משלבים שיקולי ESG באסטרטגיה העסקית שלנו כדי להבטיח השפעה חיובית מרחיקת לכת לסביבה ירוקה יותר.

מבנה העמלות וההוצאות מותאם לצרכים האישיים של כל שותף ושותף. למידע מפורט, אנא צרו קשר עם המשרד הראשי שלנו לקבלת פרטים נוספים.

תדירות העדכונים שאנו יוצרים משתנה בהתאם לשלב ההשקעה. השקיפות היא ערך עליון עבורנו ולכן תמיד נעבוד ביחד כדי לשתף מידע רלוונטי לכל אורך הדרך, בכל שלב, ואנו תמיד זמינים עבור השותפים שלנו, לכל שאלה.

מנגנוני התקשורת של השותפים סובבים סביב ערוצי תקשורת מאומתים ומאובטחים. בנוסף, עבור קבוצות משקיעים במדינות שונות, אנו מארגנים ביקורים כל שישה חודשים או מדי שנה, ומבטיחים הצגת מידע מקיפה ומשמעותית על-מנת לוודא הבנה ומעורבות של השותפים, בכל שלב בדרך.

הדרישות המינימליות נעוצות בעיקר ברצון, אמון ומידה מועטה של משאבים פיננסיים. אנו לא קובעים שורה תחתונה מוחלטת; במקום זאת, אנו שואפים לספק את הצרכים שלכם, להבטיח נגישות וגמישות כדי להתאים לרמות השקעה שונות.

כן, אנו מאמינים כי משך זמן של שני מחזורי עסקים מלאים, הכולל 24 חודשים, הוא משך זמן אופטימלי להשגת יעדי ההשקעה שלנו. תקופת נעילה זו נועדה להתאים את האינטרסים של המשקיעים עם יעדי הקרן ולהבטיח שאסטרטגיית ההשקעה מוצלחת.

השלכות המס של השקעה בקרן בנימין משתנות בהתאם למספר גורמים כגון ארץ המגורים, סוג ההשקעה, תקנות המס המקומיות ועוד. בדרך כלל, רווחי השקעה, דיבידנדים או חלוקות מהקרן כפופים לכללי המיסוי. הטיפול בנושא זה, עובר דרך מומחה מס מנוסה מאוד בצוות שלנו שהוא בעל מומחיות גלובלית. לפרטים ספציפיים בהתאמה אישית, אנו ממליצים לפנות אלינו להתייעצות עם המומחה שלנו.

משקיעים פוטנציאליים יכולים לגשת למידע מקיף על הקרן וההצעות שלה דרך האתר שלנו. לסיוע מותאם אישית או פרטים נוספים, אנו ממליצים ליצור איתנו קשר ישיר כדי שנוכל לתת מענה לשאלות ספציפיות ולספק מידע נרחב. אנו כאן עבורכם.

מטרת הפרויקט היא למשוך השקעות מכל רחבי העולם לגאורגיה, ארץ שנמצאת בצמיחה מדהימה, וליצור פרויקטים חדשניים המבטיחים רווחה כלכלית לשני הצדדים.

הקרן תורמת באופן פעיל לכלכלה ולקהילה המקומית בערוצים שונים. ההשקעות שלנו מייצרות לעתים קרובות הזדמנויות תעסוקה, מעוררות צמיחה כלכלית ותומכות בעסקים מקומיים באזורים בהם אנו פועלים. בנוסף, אנו עוסקים ביוזמות שמונעות על ידי קהילה, כגון פרויקטים פילנתרופיים או שותפויות, עידוד פיתוח בר קיימא ועוד.

בבנימין, שיטות האתיקה והקיימות שלנו מושרשות בעקרונות היסוד שלנו, הכלולים ב-10 הדיברות שלנו. עקרונות אלו מנחים את מערכות היחסים שלנו עם שותפים וחברי צוות, תוך שימת דגש על אמון, תמיכה, העצמה, למידה מתמשכת ותקשורת שקופה. אנו מאמינים שערכים אלו מהווים את הבסיס לפיתוח עסקי בר קיימא ומטפחים חשיבה בריאה ומתקדמת. שמירה על שקיפות היא חיונית בשמירה על ערכי הליבה הללו ובהשגת צמיחה ליניארית.

בהחלט! קרן ההשקעות בנימין פתוחה הן לקבוצות של משקיעים והן למשקיעים בודדים. יתר על כן, עבור אלו שפחות מנוסים בהשקעות, אנו מציעים תהליך הדרכה שיעניק הבנה בנושא ויאפשר השתתפות בהזדמנויות ההשקעה שאנו מציעים.

שאלות ותשובות על השקעות בגיאורגיה

הסקטורים המבטיחים ביותר להשקעה בג'ורג'יה כוללים תיירות, נדל״ן, חקלאות בת קיימא, טכנולוגיית מידע, אנרגיה מתחדשת וייצור.

משקיעים זרים נדרשים לרשום את העסקים שלהם בממשלת גאורגיה. תהליך ההרשמה פשוט יחסית, הוא אורך יום אחד בלבד וניתן להשלים אותו אונליין.

משקיעים זרים פטורים מתשלום מיסים על רווחיהם בחמש שנות הפעילות הראשונות. בנוסף, הם זכאים למספר הטבות מס נוספות כגון פטור ממס על ציוד ומכונות מיובאות, במיוחד באזורי סחר חופשי – טביליסי, כותאיסי ופותי.

למרות שקיימים תנאים כמו חוסר יציבות פוליטית ושוק קטן, גאורגיה מטפלת באופן פעיל באתגרים הללו באמצעות פרויקטים גדולים של פיתוח תשתיות. פרויקטים אלו משפרים משמעותית את קישוריות, נגישות ואקלים ההשקעות הכולל של המדינה. לדוגמא, סלילת כבישים מהירים בינלאומיים המחברים את גאורגיה עם טורקיה, ארמניה, אזרבייג'ן ואזור צפון הקווקז, מה שמקל על סחר ונסיעות; שדות תעופה מודרניים המציעים טיסות ישירות למגוון יעדים וטיסות לואו-קוסט; רשת רכבות איתנה שהופכת את גאורגיה למרכז מעבר חיוני בחגורת דרך המשי הכלכלית ועוד.
התקדמות התשתיות הללו משנה את הנוף הכלכלי של גאורגיה, מושכת השקעות זרות וסוללת את הדרך לצמיחה עתידית. השדרוג המתמשך, מעמיד את גאורגיה כהזדמנות משכנעת למשקיעים המחפשים שוק דינמי ומתפתח.

גאורגיה מציעה מספר מאפיינים אטרקטיביים למשקיעים. ראשית, גאורגיה ניחנה בכלכלה יציבה וצומחת, עם קצב צמיחה של 5.4% בתוצר בשנת 2022, לצד אחד משיעורי מס החברות הנמוכים בעולם ב-15%,
ותמיכה ממשלתית פעילה במשקיעים זרים באמצעות תוכניות שונות ותמריצים. כמו כן, גיאורגיה מהווה צומת הדרכים של אירופה ואסיה, כך שמיקומה האסטרטגי הופך אותה לנגישה לשני השווקים. בנוסף, בגאורגיה תעשיית התיירות משגשגת ביותר, כאשר מספר המבקרים עלה ב-10% בשנת 2022.

גאורגיה מציעה מספר אפשרויות ויזה למשקיעים:

  • ויזת סטארט-אפ – זמינה לאנשים שמייסדים ומשקיעים בחברת סטארט-אפ בגיאורגיה.
  • אישור עבודה – משקיעים יכולים לקבל אישור עבודה על סמך השקעתם בחברה גיאורגית.
  • ויזת נווד – מאפשרת לעובדים מרחוק לחיות ולעבוד בגאורגיה עד 12 חודשים.

בגיאורגיה יש מספר הגנות משפטיות כדי להגן על משקיעים זרים, כמו חוק קידום והגנת השקעות שמבטיח תנועה חופשית של הון ומעניק יחס הוגן ושוויוני למשקיעים זרים; חוק בוררות אשר מאפשר מנגנון ליישוב סכסוכים בין משקיעים זרים לבין ממשלת גאורגיה; וכמו כן, גאורגיה חתמה על אמנה למניעת כפל מס עם למעלה מ-60 מדינות, אשר תומכת בכך שנישומים לא ישלמו מס על אותה הכנסה לשתי מדינות.

גיאורגיה ניחנה בתרבות ייחודית המושפעת ממיקומה כצומת הדרכים של אירופה ואסיה. הערכים שנוצרו בשל כך תורמים למשקיעים לבניית קשרים חזקים בין שותפים עסקיים לפקידי ממשל. הגיאורגים מעדיפים תקשורת ישירה וישרה, והם ידועים בהכנסת האורחים החמה שלהם ובסבלנות כלפי משקיעים שבתהליך למידה על התרבות שלהם.

יש לך שאלות נוספות?

צור קשר ונענה על כל שאלה!