השירות שלנו

התהליך שתעברו איתנו:

01

נכיר:

לאחר שתגלו התעניינות בנו – נגלה התעניינות בכם ונקבע לשיחת היכרות.
השיחה יכולה להתקיים באופן וירטואלי או פרונטלי, בהתאם למיקום שלכם, ובמהלכה נבין מה הפרויקט והמטרות שנצא לקראתם יחד כשותפים.

02

נחקור:

משם, אנחנו מגייסים את צוות המומחים הבינלאומיים שלנו ויוצאים למחקר מקיף, על מנת לקבוע איך לשרת את הצרכים שלכם ושלנו בצורה הטובה ביותר.

03

נפגש:

לאחר שאספנו את הנתונים וגיבשנו את התוכנית הנכונה ביותר עבורכם, אנו מכינים מצגת מותאמת אשר הצוות המקצועי והמיומן של בנימין אמון על הכנתה, בהתחשב בתקנות המקומיות והבינלאומיות. המצגת תועבר על-ידי יועץ השקעות מקצועי, ובה יוצגו לכם הפרויקטים הרלוונטיים שלנו לצד החזון וההבטחה של בנימין.

04

נתייעץ:

במהלך פיתוח ההצעה שלנו, תוכלו להתייעץ עם עורכי דין, שמונו על ידי בנימין, בנוגע לתמיכה משפטית וכדי שתקבלו רשת ביטחון נוספת בפרויקטים שלנו.

05

נבקר:

בשלב הבא, נצא יחד לחקור את טביליסי – נשלב פגישות עסקיות בד בבד עם חוויות תרבותיות, כדי שתחוו את המקום על הצד הענייני והמהנה כאחד. במהלך הסיור, תכירו את צוות בנימין שיושב בגיאורגיה – את המשרדים, העבודה והחזון של בנימין.
הצוות המקומי שלנו יחשוף בפניכם את מגוון אפשרויות ההשקעה בנדל״ן (בתים, קרקע) שבטביליסי, בהתבסס על הצרכים האישיים שלכם. כמו כן, תפגשו מומחים רלוונטיים נוספים – עורכי דין, רואי חשבון, אנשי כספים ובנקים המכירים את הרגולציה המקומית והבינלאומית, על מנת שתשמעו על חוקי המס ועל פתרונות המימון הפוטנציאליים עבורכם.

06

נחתום:

אחרי שתחוו על בשרכם את פוטנציאל ההשקעה המשמעותי בטביליסי, תוכלו לעשות בחירה מושכלת ולהחליט על הפרויקט הנכון לכם ביותר להשקעה.
נחתום על הסכמים משפטיים הן לרכישת נכס והן לשותפות עם בנימין, אשר יבטיחו עמידה בסטנדרטים המשפטיים הבינלאומיים, ונצא לבדוק את הערוצים הפיננסיים המקומיים שיוכלו לסייע לכם בהבטחת משכנתאות.

07

נשיק:

הנכס עובר על שמכם בטאבו! ואנו יוצאים לשיווק גלובלי – נשיק קמפיינים אשר יחברו ביניכם לבין הדיירים האידיאליים, ואם תבחרו – צוות בנימין ינהל עבורכם את תהליך השכרת הנכס, כך שתקבלו גם פיקוח חודשי מקיף וגם שקט נפשי.

בשורה התחתונה,

תהליך השותפות עם בנימין הוא מחד פשוט ומסודר, אך מעמיק ובלתי מתפשר מאידך. אנו שוקדים על המעורבות של השותפים שלנו בכל צעד, ושוזרים בכל התהליך מחויבות, מומחיות, חדשנות ויצירתיות, על מנת שתחושו בתמיכה שלנו לאורך כל הדרך. יצירת אמון, קבלת החלטות מושכלת וחתירה אל סביבה ירוקה ורווחית, הם אבני הדרך של בנימין.

רוצה ללמוד על זה עוד?

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם