פרויקט Adagio Original Brnovi ממוקם ברחוב Barnovi, במיקום נוח מאחורי תחנת המטרו Rustaveli.

מיקום מרכזי זה מציע גישה נוחה ללב התוסס של העיר, עם אטרקציות רבות אשר מצויות במרחק הליכה. מלון דירות זה שייך לקבוצת האירוח הידועה בעולם  Accor ובזכות כך נהנה מן המומחיות של רשת מלונות הדירות הגדולה באירופה.

קבלה
לובי
מתחם עבודה משותפת
אזור ארוחת בוקר
גינה
מכבסה משותפת
מטבח משותף

שוק התיירות והאירוח של טביליסי עובר מהפך מרגש, ו-Adagio Original, המנוהל על ידי קבוצת Accor העולמית, מציע הזדמנות יוצאת דופן למשקיעים המחפשים נקודת כניסה אסטרטגית אל העולם.

מלון הדירות Adagio Original השוכן בלב טביליסי, מציע גישה נוחה אל מרכז העיר התוסס, ומאפשר לאורחים להיות במרחק הליכה משלל אטרקציות מרכזיות. מיקום אסטרטגי זה מבטיח תפוסה גבוהה בכל עת, ונותן מענה לביקוש הגובר לשהיות ארוכות טווח, כמו גם לתיירות עסקית.

העוצמה הגלובלית של קבוצת Accor: השותפות שלנו עם Accor, רשת אירוח מן המובילות בעולם, מאפשרת מודעות מיידית למותג שלנו וגישה לרשת הענפה של Accor. הקשר הזה משרה אמון באורחים המחפשים חווית אירוח אמינה ומהימנה, ותורם עוד יותר לשמירה על תפוסה גבוהה בנכס.

בהשוואה למלונות מסורתיים, מלונות דירות זוכים לרוב לשיעורי תפוסה גבוהים יותר, במיוחד בהתחשב בטרנד הגובר של שהות ארוכות טווח בטביליסי. בנוסף, מלונות דירות מצריכים יחס נמוך יותר של אנשי צוות לאורחים, בהשוואה למלונות, מה שמתורגם באופן מיידי לחיסכון משמעותי בעלויות בכוח אדם מנהלי.

שטח קרקע: 2,274 מ"ר

שטח בנייה ברוטו: 5262.7 מ"ר

דירות: 72

קומות: 6

שטח בר שימוש נטו: 3100 מ"ר

השקת הפרויקט: דצמבר 2023

פתיחת הפרויקט: מרץ 2026