אנו בבנימין מגדירים מחדש את חווית האירוח הגיאורגית באמצעות "גנרטור טביליסי", אכסניית לייף סטייל בלב טביליסי, במרחק של 200 מטרים בלבד מכיכר החירות. נכס מרהיב זה, ששייך למותג העולמי גנרטור, מציע 250 מיטות במגוון אפשרויות שיתאימו לצרכים שונים.

קבלה
לובי ובר משולב
חלל משותף
מועדון לילה תת קרקעי
בריכה ובר על הגג

"בנימין" שמחים להציע שינוי בחוויית האירוח בעיר וברחוב היסטורי זה בפרט, באמצעות "גנרטור טביליסי", אכסניית לייף סטייל בעלת מיקום אסטרטגי, במרחק של 200 מטרים בלבד מכיכר החירות. נכס מרהיב זה, חלק ממותג גנרטור" העולמי, מציע הזדמנות ייחודית למשקיעים המבקשים להרוויח מתעשיית התיירות הפורחת של העיר.

 

רחוב Leselidze, השוכן בלב טביליסי אשר בגאורגיה, מתגאה בהיסטוריה עשירה של מאות שנים. המיקום המדהים הזה הוא המקום היחיד בעולם שבו בית כנסת, מסגד, כנסייה אורתודוקסית וכנסייה קתולית עומדים זה לצד זה, כעדות לסובלנות ולקבלה הדתית ארוכת השנים של העיר, כמו גם למגוון התרבותי המצוי בה.

 

ב-"גנרטור טביליסי" תמצאו 250 מיטות, המותאמות למגוון רחב של מטיילים המחפשים אווירה חברתית ותוססת. מקום האירוח מציע מגוון אפשרויות לחדרים שונים, כדי להתאים לצרכים ולהעדפות האישיות של כל אורח. השילוב הייחודי בנכס הכולל אירוח נוח, מרחבים חברתיים מהנים והיכולת לארח אירועים מרגשים יוצר חווית אירוח ייחודית, דבר הממצב את הנכס בצורה אופטימלית בכדי להרוויח משוק התיירות המשגשג של טביליסי ולהטביע אחיזה חזקה בתוך תחום האירוח המתפתח בעיר.

 

טביליסי הופכת במהירות ליעד מוביל עבור מטיילים צעירים המחפשים חוויות ייחודיות ואווירה תוססת. מגמה זו ניזונה עוד יותר מהמוניטין הגובר של טביליסי כמרכז לפסטיבלים בינלאומיים, דבר המושך קהל רחב יותר ומייצר ביקוש גבוה למרחבים חברתיים ואווירה קהילתית. ההתמקדות של מותג גנרטור בטיפוח סביבה חברתית תוססת, מתאימה באופן מושלם לטרנדים הנוכחיים בעולם התיירות.

השילוב של ההכרות הגבוהה והמבוססת עם מותג גנרטור, לצד מיקומו האסטרטגי של הנכס וההתמקדות שלו במתן שירות לפלח נכבד של מטיילים, מהווה הזדמנות פיננסית מצוינת למשקיעים המחפשים החזר גבוה על ההשקעה (ROI).

שטח קרקע: 650 מ"ר

שטח בנייה ברוטו: 3280 מ"ר

קומות: 5

חדרים: 45

מיטות: 240

שטח בר שימוש נטו: 2460 מ"ר

פתיחת הפרויקט: ספטמבר 2026

סטטוס: מתמשך